des-3

DES Elektrik 10.Yılını Kutluyor

Kurulduğu 2009 yılından bu yana DES Elektrik, piyasa koşullarına ayak uydurmayı ve piyasanın ihtiyacını gidermeyi amaç edinmiştir. 10 yıllık süre boyunca sahip olduğu sektörel bilgi ve deneyimin ışığında bugüne dek pek çok AVM, Konut, Rezidans, Okul, Hastane, Havalimanları, Otel, Spor Kompleksi ve Endüstri Tesisleri gibi projelerde çözüm ortağı olarak yer almış, bu yapıların elektrik altyapıları, ürün ve donanımları ile satış sonrası destek hizmetlerini sağlamıştır.

Hızla büyüyen ve şehirleşen Türkiye’nin genişleyen ihtiyaçlarına cevap verebilmek için gereksinim duyulan stoklu çalışmayı prensip edinerek hızlı hizmet ile elektrik sektörünün müşteri memnuniyeti çıtasını yükseltmiştir. DES Elektrik, Prysmian markasında 2017 ve 2018 yılı Türkiye ve İstanbul Bölge ciro birinciliğine layık görülmüştür. 10. yılında büyümeye devam ederek sadece yurtta değil, global pazarda da hizmet vermeye devam etmektedir.

DES Elektrik 10 Yaşında!

DES Elektrik, satış ve pazarlama stratejilerimizi büyüyen teknolojiye uyumlu hale getirmek amacıyla 2019 yılında e-ticaret sitesini kurdu. DES Elektrik kabloda e-tedarikçi olarak 10. yılında hizmet yollarını çeşitlendirmektedir. Her geçen gün yenilikçi, dinamik gücü ve profesyonel ekibi ile birlikte büyümektedir.

bir yorum bırakın