Hakkımızda

DES Elektrik Tic. ve San. Ltd. Şti.

Hakkımızda

DES Elektrik, kurulduğu 2009 yılından bu yana, sektöründe dinamizm, güç ve yenilikçi bir bakış açısı getirmeyi amaçlamıştır.  Firmamız, ülkemizin lider kablo markası olan Prysmian Group A Takımı Bayisi ve zayıf akımda Erse Kablo Bayisinde yer almaktadır.  Bu markalarla pazarın güçlü tedarikçileri arasında yer alarak sürdürülebilir büyümeyi sağlamıştır.

Firmamız, ülkemizin lider kablo markası olan Prysmian Group A Takımı Bayisi ve zayıf akımda Erse Kablo Bayisinde yer almaktadır

Kuruluşundan bu yana sahip olduğu sektörel bilgi ve tecrübenin ışığında bugüne dek pek çok AVM, konut, rezidans, okul, hastane, havalimanları, otel, spor kompleksi ve endüstri tesisleri gibi projelerde çözüm ortağı olarak yer almış, bu yapıların elektrik altyapıları, ürün ve donanımları ile satış sonrası destek hizmetlerini sağlamıştır.

DES Elektrik, Prysmian markasında 2017, 2018 ve 2019 yıllarında Türkiye ve İstanbul Bölgesinde ciro birinciliği ödüllerini almıştır.

Bayilik belgemiz

Vizyon

DES Elektrik, kablo sektörünün lider tedarikçisi olmak ve bunu kalıcı hale getirmeyi kendine vizyon edinmiştir. Türkiye ve uluslararası pazarda kaliteli ürünü uygun fiyata tedarik ederek müşteri ve iş ortakları portföyünü artırmaktadır.

Misyon

DES Elektrik, kaliteyi; doğru ürün, doğru uygulama ve doğru fiyatlandırma ile sunarken sürdürülebilirlik ve sürekliliği de misyon edinmiştir.  Hizmet verdiği şirketlere, bayiliğini yaptığı markalara, tüm bu hizmetlerin ulaşacağı topluma ve kendi çalışanlarına verdiği değer ile büyümeyi seçmiştir.

Yeniliğin ve dinamizmin gücü ile birlikte bilgi birikimimiz, yenilikçi çözümlerimiz ve daha iyisine ulaşma isteğimizle, hayatı kolaylaştırmak ve güvenli hale getirmek için çalışıyoruz.

Değerlerimiz

 • DES Elektrik olarak en büyük değerimiz çalışanlarımız, müşteri ve iş ortaklarımızdır.
 • Prysmian A Takımındayız…
 • Erse Kablo Bayisiyiz…

GENEL MÜDÜR MESAJI

Hoş geldiniz,

Firmamızı tanımak istediğiniz için şimdiden teşekkür ederim. DES Elektrik olarak, kurulduğu 2009 yılından günümüze kadar sektörümüzde dinamizm, güç ve yenilikçi bir bakış açısı getirmeyi amaçladık ve gururla söylüyorum ki, ülkemizin lider kablo tedarikçisiyiz. Başarımızın sırrını 2009 yılından bu yana oluşturduğumuz şirket kültürümüze bağlıyorum.

Hızla büyüyen ve şehirleşen Türkiye’nin artan ihtiyaçlarına cevap verebilmek için gereksinim duyulan stoklu çalışmayı prensip edinerek hızlı hizmet ile elektrik sektörünün müşteri memnuniyeti çıtasını yükseltmeyi ana hedef haline getirdik.

Firmamız sektördeki teknolojik yatırımlara ve hizmet kalitesine yön vererek PRYSMIAN markasını tüm elektrik piyasasına ulaştırmak adına 2019 yılında e-ticaret sitemizi kurarak Türkiye’ye ve Dünya’ya kaliteli hizmet ulaşmasını sağlamaktayız.

DES Elektrik kaliteyi; doğru ürün, doğru uygulama ve doğru fiyatlandırma ile sunarken sürdürülebilirlik ve sürekliliği de misyon edinmiştir.

Büyüme yolunda Profesyonel Ekip, Güçlü Stok ve Hızlı Teslimat ilkeleri ışığında daima en iyisi için çalışıyoruz.

Deniz Tarkan KARSLI

Genel Müdür

Tarihsel Gelişimimiz

Des Elektrik 

2009
2009 yılında PERPA Ticaret Merkezi’nde kuruldu.
2010
2010 yılında ERSE Kablo bayiliği alındı.
2016
2016 yılında Prysmian Kablo A takım bayiliği alındı.
2017
2017 yılı Ekim ayında Perpa’da yeni ofisine taşındı.
2018
• 2017 yılı Prysmian Türkiye Ciro Birinciliği
• 2017 yılı Prysmian İstanbul Bölge Ciro Birinciliği
• 2017 yılı Reel Büyümede Türkiye Birinciliği
2019
• 2018 yılı Prysmian Türkiye Ciro Birinciliği
• 2018 yılı Prysmian İstanbul Bölge Ciro Birinciliği
2019
2019 yılında online satış sitesini kurarak e-ticaret hayatına başlamıştır.
2019
2019 yılında DES Elektrik kuruluşunun 10.yılını kutlamıştır.
2020
• 2019 yılı Prysmian Türkiye Ciro Birinciliği
• 2019 yılı Prysmian İstanbul Bölge Ciro Birinciliği

Ödüllerimiz

ETİK

DES Elektrik, yurtiçinde ve yurtdışında iş ilişkisinde bulunduğu müşteri ve iş ortaklarına, içinde bulunduğu topluma ve çalışanlarına karşı tüm faaliyetlerinde ve ilişkilerinde ticari etik ilkelerine uygun tutum ve davranışlar sergilemektedir. Tüm bu ilkelerin yaygınlaşarak benimsenmesi için çaba göstermeyi görev edinir.

İş etiği kurallarımız; dürüstlük, gizlilik, çıkar çatışmasından uzak durmak, sorumluluk bilincidir. Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir.

SORUMLULUKLAR

Çalışanlarla ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz. Yasal sorumluluklarımızın yanı sıra; müşteri ve iş ortaklarımıza, çalışma arkadaşlarımıza, tedarikçi ve iş ortaklarımıza, rakiplerimize, topluma ve insanlığa karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeye özen gösteririz.

YÖNETİM ANLAYIŞI

DES Elektrik’te yönetim yaklaşımı sorumluluk ve şeffaflık ana başlık olarak ele alınmıştır. Bu kapsamda öz değerlerimiz tevazu, insana saygı, halka yakınlık, sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetimi gerçekleştirmek. Buna istinaden piyasada kalıcı üstünlükler yaratmak için dinamik ve güçlü bir ekiple en iyi teknolojileri kullanmayı tercih ediyoruz.

DES Elektrik paydaşlarına yarattığı değeri en yüksek seviyede tutmak ve sürdürülebilirliğini sağlamak için kurumsal risk yönetim ilkelerini kullanarak stratejik ve finansal hedeflerdeki olası sapmaları, topluluğun risk alma tutumuna uygun şekilde yönetmektedir.

DES Elektrik’te karar süreçlerinde katılım ve ortak aklı teşvik eden bir yönetim yaklaşımı mevcuttur. İşlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde üstünlükler sağlayacak şekilde geleceğimizi planlamak yönetim anlayışımızın ana hedefidir.

ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ

DES Elektrik olarak;

 • Müşteri ve iş ortaklığı memnuniyeti odaklı, müşteri ve iş ortaklarımızın ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız.
 • Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşteri ve iş ortaklarımıza saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.
 • Çalışanların özlük haklarının tam ve doğru biçimde kullanılmasını sağlarız.
 • Çalışanlara dürüst ve adil yaklaşır, ayrımcı olmayan, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı taahhüt ederiz.
 • Çalışanlarımızın bireysel gelişimi için gerekli çabayı gösterir, sosyal sorumluluk bilinciyle yer alacakları uygun sosyal ve toplumsal faaliyetlere gönüllü olmaları konusunda da destekler, iş hayatı ile özel hayat arasındaki dengeyi gözetiriz.
 • Ticari ilişkilerimizde adil ve saygılı davranır, yükümlülüklerimizi zamanında yerine getirmek için gerekli özeni gösteririz. Aynı hassasiyeti müşteri ve iş ortaklarımızdan bekleriz.
 • Çalışan, müşteri ve iş ortaklarımızın gizli bilgilerini özenle koruruz.
 • Müşteri ve iş ortaklarımız ve diğer paydaşlarımız profesyonel yeterliliğimiz ve dürüstlüğümüz sayesinde bize güvenmektedirler. Bu itibarımızı en üst düzeyde tutmaya çalışırız.
Bilgi, hızdır!
Tüm operasyonlarını Perpa’daki merkez ofisinden yürüten Des Elektrik, çözüm ortaklarının ihtiyaçlarına, sektörün gelişmelerine hakim, alanlarında uzman çalışanları ile “hızlı hizmet için doğru bilim ve donanım” ilkesi ışığında cevap vermektedir.
Stok Güç Verir!
Des Elektrik, geniş ve çok çeşitli ürün yelpazesini İkitelli’de yer alan depolama alanında stoklamakta ve Türkiye’nin dört bir yanına sevkiyatlar buradan yapılmaktadır.