Kariyer

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Ekibimizin bir parçası olun!

Şirketimizin ihtiyaç duyduğu insan kaynağının seçimi, gelişim potansiyeli yüksek, işin bilgi ve beceriye sahip, firma değerlerini benimseyip yaşatacak kişiler arasından eşit fırsat ilkesi gözetilerek yapılır. İnsan kaynağımız rekabet üstünlüğü sağlayan temel unsurumuzdur.

Aldığınız eğitim, daha önce yaptığınız tecrübeler ve sahip olduğunuz vizyonununuz ile firmamıza artı değer katabileceğinizi düşünüyorsanız, lütfen aşağıdaki e-mail ‘e özgeçmişinizi gönderiniz.

kariyer@deselektrik.com.tr

  • Profesyonel Ekip

Başvuru yapmak için formu doldurun.

Firmamız, hedef ve ilkelerinden yola çıkarak, doğru pozisyona doğru adayları yerleştirebilmek için özen gösterir.  DES Elektrik olarak, işe alım süreçlerimizde en çok önem verdiğimiz kriterlerden birini yetkinlikler oluşturur. ​

 

  • Yön Belirleme
  • Takım Çalışması
  • İletişim
  • İşbirliği Geliştirme
  • Sonuç Odaklılık
  • Yaratıcılık ve Girişimcilik
  • Kendini ve Çalışma Arkadaşlarını Geliştirme
  • Farklılıklara Uyum ve Yönetme
  • Müşteri Duyarlılığı
unnamed
Teoman TÜRKER
Satış ve Pazarlama Müdürü

2009 yılında Perpa Ticaret Merkezi’nde kurulan DES Elektrik’te 2015 yılında Satış ve Pazarlama Müdürü olarak göreve başladım. Bu yolda DES Ailesinin kurum kültürünün oluşmasında bir parça olmaktan çok mutluyum. Hedeflerimiz ve uzman kadromuzla birlikte, kurumsal yönetim ve etik değerlerin örnek uygulayıcısı olmak ve ülkemizde bir ilke imza atmış olmanın haklı gururunu yaşıyorum.

unnamed
Kemal AYRAN
Satış ve Pazarlama Müdür Yardımcısı

9 yılı aşkın süredir DES ailesinin bir ferdi olarak hayatıma devam etmekteyim. Bu süreçte DES Elektrik kişisel gelişimimde benim için tam anlamıyla bir okul olmuştur. Firmanın sosyal ve ticari yapısı güçlü olduğu için bizlere kaliteli bir iş ortamı sunmaktadır. Kariyerimi DES Elektrik bünyesinde sürdürerek firmamın başarılarına katkıda bulunmayı hedeflemekteyim.

unnamed
Hüseyin Güneş
Depo ve Lojistik Yöneticisi

Kurulduğu günden bu yana DES Ailesinin bir ferdi olduğum için çok mutluyum.  Çalışanlarına ve müşterilerine verdiği değerle günden güne büyüyen firmamızın daha nice başarılarına ortak olmak dileğiyle. Teşekkürler DES Elektrik.

unnamed
Burak SAYLIK
Teklif ve Satınalma Yöneticisi

2017 yılının sonuna doğru katıldığım DES Elektrik Ailesi benim için yeni bir deneyim olmuştur. Firmamızın hizmet verdiği sektörlerde her zaman en iyiyi hedefliyor olması, kişisel kariyerimin gelişmesinde bir numaralı etkendir. Geçen 3 yıla yakın sürede birçok başarısını birlikte yaşadığım DES Elektrik Ailesinin bir parçası olmaktan onur duyuyorum. Başarılarımızın katlanarak devam etmesini ümit ediyorum.

unnamed
Okay GÜMÜŞ
Satış ve Pazarlama Yöneticisi

DES Elektrik benim için kariyerimde yeni bir sektör. Bu sektörde DES Elektrik’te bulunmaktan mutluyum. DES Ailesi’nin bir parçası olmak ve yeni bir perspektif getirmek hedefi içerisindeyim. Bu anlamda DES Elektrik’te çalışmaktan onur duyuyorum.

imgbin-computer-icons-female-woman-avatar-management-female-TAxLEyNbhH2TMf1F6H4pscsrQ
Merve SÖNMEZ
Kurumsal İletişim ve Pazarlama Uzmanı

2017 yılında büyüyen bir yapıda olan firmamıza Yönetici Asistanı olarak büyük bir heyecanla katıldım. Kariyerime böyle bir başlangıç yapmak benim için olağanüstü bir fırsat oldu. Büyümenin gerekliliği ile firmamızda Kurumsal İletişim ve Pazarlama departmanını oluşturduk. Geçmişte yaşadığımız başarıları yeni görevimde de katlayarak devam ettirmek istiyorum.

imgbin-computer-icons-female-woman-avatar-management-female-TAxLEyNbhH2TMf1F6H4pscsrQ
Şebnem CANDER
Sipariş ve Planlama Uzmanı

Kariyerimin son 3 yılını DES Elektrik Ailesi’nde geçirdim. Bu süreç daha önceki iş hayatımdan çok farklı bir sektörde kendimi geliştirmeme fırsat tanıdı. Yaşadığım bir çok başarı bana motivasyon kaynağı oldu. Yeniliğin ve başarının sırrı olan bu yüksek motivasyon ile önümüzde elde edeceğimiz daha çok başarılarımız var.

imgbin-computer-icons-female-woman-avatar-management-female-TAxLEyNbhH2TMf1F6H4pscsrQ
Yeşim ALTUN
Muhasebe Departmanı Uzmanı

5 yıldır DES Ailesi’nin bir ferdi olmaktan çok memnunum. Kaliteli bir çalışma ortamı sunup büyümeye ve gelişmeye devam eden firmamızla nice başarı dolu yıllara…

unnamed
Musa ŞİRİN
Depo Sorumlusu

Tam 10 yıldır DES Elektrik çatısı altında çalışmaktayım. Çalışanına, müşterilerine değer veren ve her zaman daha ileriye gitmek için çalışan bir firma olarak başarılarımızı ödüllerimizle taçlandırdık. Birlikte nice başarılara…